Våre avdelinger

Her finner du oversikt over alle våre avdelinger i menigheten. Ta gjerne direkte kontakt med lederen for den aktuelle avdelingen dersom du lurer på noe eller vil gi en tilbakemelding. 

Du kan også fylle inn i skjemaet nedenfor - under kategorien rapportering/tilbakemelding, så vil administrasjonen dirigere beskjeden til rette vedkommende. 

 

Kontaktinformasjon

Avdeling:  Etternavn Fornavn E-postadresse:
THHM Arnesen Kjell kr.arnes@gmail.com
THHM Arnesen Tatyana tatyana.arnesen@gmail.com
Mannsarbeidet Blystad Helge blystadhelge@gmail.com 
Omsorgsgruppen  Fjæren Ragnhild ragnhild.fjeren@gmail.com
Tentro Grabon Michal michal.grabon@gmail.com
Sjelesorg Hognestad Berit bhog@online.no
Sjelesorg Hognestad Sven sankerh@online.no
Barmhjert. Hus Holst Nicolett nicolettk74@gmail.com
Tolketjenesten Hågensen Ronald r.hagen@hotmail.com
Bønnearbeidet Håkonsen Liv livmarskj@gmail.com
Møteverter Jensen Rolf rj-jen@online.no
Husgrupper Aanje Anders andersaanje@gmail.com
Husgrupper Johannesen Ørjan orjan.johannesen@gmail.com
Barnekirka Korsgården Kjell kjell@k-team.no
Byggekomiteen Lexander Daniel daniellexan@gmail.com
Lyd og skjerm Lexander Daniel daniellexan@gmail.com
Khayalami Nordby Lewi lewi.nordby@gmail.com
Misjonsbua Nordby Lillian nordby.lillian@gmail.com
Lovsangen Reinemo Anders anders.reinemo@gmail.com
Ignite Ødbehr Sandra sandra.odbehr@livets-senter.no
Drift og bygg Øynes Bjørn driftsleder@livets-senter.no
Henne Aanje  Maria  maria.aanje@livets-senter.no
Økonomirådet Korsgården Kjell kjell@k-team.no

Kontakt oss




Powered by Cornerstone